.

Kadėl rinktis mus?

Kodėl nuomotis iš nepriklausomos, M&G Automobilių nuoma Kaune, bendrovės?

Nepriklausomos automobilių nuomos bendrovės yra daug lankstesnės nei didelės įmonės, tarptautinės grandinės, kai reikia išsinuomoti pigų automobilį.

Automobilių nuomos versle yra labai daug taisyklių. Didelių bendrovių aptarnaujantis darbuotojai yra daug mažiau lankstūs, įgyvendindamas šias taisykles.

Yra daugybė priežasčių, kodėl turėtumėte pasirinkti nepriklausomą agentūrą. Jūs labiau būsite patenkinti savo nuoma, kai išsinuomosite  iš vietinio savininko valdomos bendrovės, nei iš vienos iš gigantų. Taip yra todėl, kad su mažesnėmis kompanijomis gausite geresnes paslaugas ir geresnes kainas; jų tikslas yra padaryti jus laimingais. Jie nori, kad tu grįžtų. Nuomojant iš didelės agentūros, jūs rizikuojate, kad būsite per daug apmokestinami ir tapsite vienu iš daugelio “beveidžių” klientų.

Dar viena labai svarbi problema yra apmokėjimai už nuomą. Beveik visos didžiosios automobilių nuomos agentūros neleis atsiskaityti grynais pinigais ir reikalaus turėti kredito kortelę. Tačiau nepriklausomos nuomos agentūros išnuomos jums pigų automobilį su grynaisiais pinigais.

Nepriklausomai agentūrai Jūs esate labai svarbus klientas, nes mažosios įmonės remiasi atsiliepimais. Taigi, jei esate patenkintas savo nuomos patirtimi ir jūs išplatinate atsiliepimą, jie gauna daugiau verslo. Būtent dėl to nepriklausomi žmonės stengiasi padaryti jus kuo laimingesnį. Neseniai Amerikos kelionių industrijos asociacijos apklausa nustatė, kad 43% automobilių nuomos informacijos buvo surinkta iš draugo ar šeimos atsiliepimų. Jei esate patenkintas, M&G Automobilių nuoma Kaune yra laiminga.

free website promotion